Ráďa na třetím místě datum: 28.6.2004

O uplynulém víkendu 26.-27. června závodil Ráďa ve Městečku Trnávka poblíž Moravské Třebové. V sobotu se zde jel kvalitně obsazený závod seriálu motocross elév ve třídách 50,65,85, 125junior. Ráďa startoval ve třídě 85 malá kola, ve které bylo pět jezdců, kteří měli šanci na vítězství. Mezi nimi byl i Radek. Naděje na vítězství se však rozplynuly hned v prvním kole první jízdy, kdy Ráďa upadl, a jeho krásná stíhací jízda mu vynesla pouze páté místo. Druhá jízda se vyvíjela již lépe, když po dobrém startu a téměř bezchybné jízdě obsadil druhé místo. V součtu obou jízd to pro Ráďu znamenalo třetí místo za druhým Gažůrem a vítězným Zárubou. V neděli se na stejné trati konal závod východočeského poháru. Ráďa v něm obsadil celkové sedmé místo kvůli pádu ve druhé jízdě kdy z posledního místa dojel na osmé a k tomu ještě přidal páté místo z první jízdy.