Po 14 dnech opět novinky - datum: 24.1.2005

MČR motoski Pěčín 21-22.1.2006:  Po týdenním marodění jsme s taťkou vyrazili na závody do Pěčína v Orlických horách. Jsme tam vlastně teď v zimě skoro stále. V sobotu to taťkovi nevyšlo se dostat do finále , protože ho snad jenom o půl motorky vyřadil loni čtvrtý Jirka Mencák. Tak dojel jedenáctý. V neděli se mu dařilo lépe a do finále se s Kubou dostali celkem bez problémů přímo ze semifinále. Ve finále měl kolizi se Svatošem a navíc ještě dvakrát zašlápl na ledě motorku a tak dojeli osmí. Celkově jsou desátí.

Hobby motoski Litomyšl a Letohrad 14-15.1.2006:  Nazdárek, delší dobu jsem se neozval, protože jsem byl na Lyžařském výcviku. Taťka pro mě přijel na Šerlich v pátek večer a ráno jsme jeli na motoski do Litomyšle, kde jsem si zajezdil i já. Trať byla vzorně připravená  a vyšlo i počasí. V motoski taťka s Kubou vyhráli, ale ve snowcrosu jsme spadli oba já i taťka. V pauze jsem si zkusil na lyžích za taťkou, ale musím říci, že to je dřina, protože hned v neděli jsme spolu jeli závody v Letohradě a skončili jsme v licencích na pátém místě z jedenácti posádek.

Litomyšl (4,6Mb) Litomyšl (3Mb) Litomyšl Ráďa (3Mb)
 Letohrad  (3,6Mb)  Pěčín 21.1. start (11,3Mb)  Pěčín s Mencákem (3,1Mb) Pěčín se Svatošem (9,1MB)