NEWS- datum: 16.6.2006

Nová Honda CR 85: Zdravím všechny a omlouvám se, že jsme vůbec neaktualizovali stránky. Trochu nám zlobil počítač. Začalo konečně léto(ale to až další článek) a seznamoval jsem se s Novou Hondou, na kterou jsem si loni vyzávodil šek na 30tisíc, který nikdo nekoupil a pak za velkého přispění dědečka jsme zajeli do Hondy Janov u Litomyšle pro Hondičku. No musím Vám říci, že je to zase úplně něco jiného. Má asi lepší pérování, ale zatáčky a skoky mi na ní moc nejdou. Jinak mi to je jedno, však se do toho dostanu! Koukněte na pár fotek z jednoho tréninku s taťkou.

 SMS PCE Rosice 10.6.2006: V sobotu jsme si zajeli do Rosic na přebor SMS, i když se nám moc nechtělo. Mám pohmožděné zápěstí z minulého týdne, už skoro měsíc mě bolí rameno a taťka si udělal výronek v koleni a kotníku. Přijeli jsme po prvních tréninkách, ale za druhý trénink jsme se rozskákali, protože to je více superkros než motokros. Kdyby mě nebolelo to zápěstí a navíc nová motorka, tak mám jinak skoky rád. Takhle jsem jezdil více na jistotu. Přesto jsem skončil na druhém místě s čímž jsem spokojen. Nedoufal jsem, že mi to vůbec nějak půjde. Taťka veterány vyhrál.  Koukněte na fotky co jsem fotil já a taťka, a pak na fotky od Ládi : www.foto-mx.com

 Konečně léto a vegáč u bazénu a na zahradě se sestrou Dominikou a malou Andrejkou: Posílám pár fotek mojí malé sestřičky, z které máme všichni po její nemoci velkou radost, protože pěkně jí, roste a už i běhá a koupe se. Sušili jsme také seno pro našeho koníka „Bleska“, který spásá naši domácí trať na Kramolně.