AKTUALITY - datum: 6.8.2006

Nativ Opatov 22.7.2006.
Zdravím všechny příznivce a závodníky. Omlouvám se za zpoždění, ale je čas prázdnin a nějak se nám nechce aktualizovat. Pěkně jsem si to užil v Chorvatsku. Super moře a pěkné potápění. Po příjezdu jsme jeli  s taťkou na Nativ do Opatova, kde se sjelo asi 220 závodníků, což je asi rekord. Je vidět, že to Jari dělá dobře! Vyhrál jsem kvalifikaci, ale v první jízdě jsem měl pád a narazil jsem si kotník, že jsem už ten den nezávodil. Taťka dojel druhý ve třídě 35-45let.
 
Goldfren Třebíz 29.7.2006:
Do Třebíze jsme jeli večer a bez tréninku, protože jsem léčil kotník a taťka truhlařil ( dodělával balkon, aby nám nespadla Andrejka). Byla to trať, na které jsem jel poprvé. Byla dost rychlá se skoky  a odskoky, což mi zrovna moc kvůli kotníku nevyhovovalo. V první jízdě jsem měl smůlu, protože jsem skočil na kluka, který padl přede mnou a prorazil jsem chladič. To jsem nevěděl, ale musel jsem skončit kvůli hřebíku v předním kole, takže jsem vlastně tím zachránil motor. Na druhou jízdu ho taťka zalepil, ale nevěděli jsme jestli to vydrží, tak jsem nepočítal s tím, že vůbec dojedu. Nakonec jsem vybojoval třetí místo, na teda pěkně nakropené trati. Taťka dojel v první jízdě MX sedmý a ve druhé měl pád přes tobogán a poranil si kotník. ( nechodí do dnes ). Přesto vlastně veterány vyhrál. Můžete kouknout na krátká videa mě z jízdy a taťky z letu na ..... Třetí rozjížďky zrušili pro pořádný slejvák!
 Třebíz1 (.mpg)  Třebíz2 (.mpg)  Třebíz3-pád (.mpg)
 
MČR Mitas v Horním Újezdě 5.8.2006:
Na republiku jsme jeli až ráno. Taťku bolela noha a tak jsem měl obavy jak to zvládneme, když tak pršelo. Přijel ale dědeček, který nám pomohl. Dost jsem se těšil, protože jsem opět celý týden neseděl na motorce. Měli jsme tady na prázdninách Anetku a tak jsme si se sestrou Dominikou a i Andrejkou užívali léta a hlavně bazénu. Spali jsme ve stanu a tak to bylo super. Večer ještě přijel Péťa Kolaju z tábora, který si s námi pohrál a ráno s námi jel na závody. Bylo velké bláto, ale přesto mě to bavilo. Zajel jsem patnáctý čas, už skoro na vysušené trati. Na první jízdu nám, ale začalo řádně pršet a trať se za chvíli proměnila v jedno bahniště. Odstartoval jsem pátý, klesl na osmé, kde jsem se udržel do předposledního kola, kdy jsem upadl a klesl tak o tři místa. Ve sjezdu před cílem jsem už nezvládal motorku a šel jsem přes řidítka ještě jednou. Byl jsem tak klasifikován na třináctém místě s čímž jsem za těchto podmínek a konkurencí z Rakouska a Slovenska celkem spokojen. Druhé jízdy se pro nesjízdnost zrušili.
    Zdraví Vás Ráďa